Video
Spesifikasie
| Item Nr.: | DAZ-BOX |
| Produk Grootte: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Silwer |
| Kapasiteit: | 2500ml |
| Materiaal: | Metaal met poeierlaag afwerking |
| Uitgiftetyd: | 0.2-0.5s |
| Dispenseringsafstand | 1.5-3 duim |
| Installasie: | Tafelblad/Muurgemonteer/Vloerstaander |
| Pomptipe: | Druppel/Spuit/Skuim opsioneel |
| Elektriese Toevoer 1: | GS Elektries |
| Elektriese Toevoer 2: | 4*C-grootte batterye |
| Uitgebreide batterylewe: | >30 000 siklusse |
| Sertifikaat | CE, RoHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stuk/bruin boks; 2 stuks/karton |
| Kartongrootte: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15 kg |
| Paklys | |
| dispenser | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Handleiding | 1 |
| Ondersteunende gesp | 1 |
| Muurmonteringsskroewe | 2 |

Gereelde vrae
V: Kan ons net monsters vir toetsing bestel voordat ons 'n bestelling plaas?
A: Seker, voorbeeldbestelling is vir ons aanvaarbaar.
V: Watter betaalmetode aanvaar julle?
A: Standaardvoorwaardes: T/T vooruit. Groot bedrag: L/C op sig.
Klein bedrag soos monsterfooie: Paypal en Western Union.
V: Hoe verskeep julle gewoonlik die goedere? En hoe lank neem dit om af te lewer?
A: Vir monster- en klein bestellings, per ekspresse, neem dit gewoonlik 3-5 dae. Vir groot bestellings, indien u dringend benodig, kan ons goedere per lug verskeep. As u vrag wil bespaar, kan ons dit per see verskeep, wat ongeveer 30-50 dae neem, afhangende van u bestemming.
V: Kan ek ons logo op produk en verpakking maak? Hoe moet ek dit doen?
A: Verskaf asseblief hoë-resolusie LOGO-lêers en vereistes, ons sal tekeninge maak vir u om te bevestig. Nadat ons u bevestiging ontvang het, sal ons 2-3 monsters maak vir u om weer te bevestig.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.