Kenmerke
Outomatiese sensor-bediening: die kontaklose outomatiese seepdispenser is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te vernevel en outomatiese spuitmiddeldosering te verskaf, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel, wat optimale handhigiëne verseker.
Battery-aangedrewe: hierdie alkoholseepdispenser word met batterye aangedryf en word ook deur 'n adapter aangedryf. (Nie toegerus met 'n laai-adapter en batterye nie)
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.
Spesifikasie
| Tegnologiese Parameters | |
| Model Nr. | F1407 |
| Battery | 4 x C-grootte batterye of USB-kabel |
| Materiaal | topgraad ABS+HDPE, nie herwin nie |
| Kleur | wit, ander kleure kan aangepas word |
| Dimensie | 121.7x131.5x302 mm |
| Kapasiteit | 2500 ml |
| Produk Gewig | 0.95 kg |
| Verpakking | 1 stuk/binneboks; 10 stuks/karton |
| Kartongrootte | 81X33X36.5cm |
| Spuitstuktipes | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Plasing | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
Sluit in:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Handleiding x1
Ondersteunende gespe x1
Muurbevestigingsskroewe x2
Opmerkings: batterye en laaiadapter is nie in die pakket ingesluit nie
Toepassing:
Siweiyi outomatiese raaklose seepdispenser word wyd gebruik vir handontsmetting in die huis, kantoor, hotel, winkelsentrum, skool, hospitaal, ens., beskikbaar vir individuele en openbare gebruik.
Kliëntediens
1. U navraag rakende ons produkte of prys sal binne 24 uur beantwoord word.
2. Hou aan om ons kliënte in te lig oor die produksieproses en te help om kwaliteitsinspeksie te reël indien nodig.
3. Eenjaarwaarborg en verantwoordelike na-verkope diens.
4. Professionele verkoops- en ingenieurspan om 'n goeie aankoopervaring te verseker.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.