Kenmerke
Outomatiese sensor-bediening: die raaklose handontsmettingsmasjien is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te spuit en outomatiese spuitmiddel te doseer, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel, wat optimale handhigiëne bereik.
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.
Spesifikasie
| Item Nr.: | F1307 |
| Produk Grootte: | 120x120x260 mm |
| Kleur: | Wit |
| Kapasiteit: | 1000ml |
| Materiaal: | 100% suiwer ABS-ingenieursplastiek |
| Bottel: | Hervulbaar |
| Produk Gewig: | 0.90 kg |
| Aangedryf deur: | 4 stuks C-grootte batterye of 110V/220V-adapter * Batterye is nie ingesluit nie |
| Installasie: | Muurgemonteer/Vloerstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Gebruik Dosis: | 1-Vloeistofpomp: 1 ml elke keer |
| 2-skuimpomp: 0.8 ml elke keer | |
| 3-spuitpomp: 0.8 ml elke keer | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stuk/bruin boks; 15 stuks/karton |
| Kartongrootte: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50 kg |
Paklys:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Handleiding x1
Muurbevestigingsskroewe x2
Ondersteunende gespe x 1
Opmerkings: batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie
Gehalteversekering:
1. Elke produksieproses word deur ons QC-span geïnspekteer
2. Kwaliteit word verseker deur professionele ingenieur
3. CE-, FCC-, ROHS-sertifikate goedgekeur en het selfbesit patente
Kliëntediens
1. U navraag rakende ons produkte of prys sal binne 24 uur beantwoord word.
2. Hou aan om ons kliënte in te lig oor die produksieproses en te help om kwaliteitsinspeksie te reël indien nodig.
3. Eenjaarwaarborg en verantwoordelike na-verkope diens.
4. Professionele verkoops- en ingenieurspan om 'n goeie aankoopervaring te verseker.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.