Video
Spesifikasie
| Item Nr.: | F1303 Vlekvrye Staal |
| Produk Grootte: | 120x120x260 mm |
| Kleur: | Wit |
| Kapasiteit: | 1000ml |
| Materiaal: | Vlekvrye staal |
| Bottel: | Hervulbaar |
| Produk Gewig: | 1.25 kg |
| Aangedryf deur: | 4*C-grootte battery of 110V/220V-adapter |
| Installasie: | Muurgemonteer/Vloerstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Pomp Dosis: | 1-Vloeistofpomp: 1 ml elke keer |
| 2-skuimpomp: 0.8 ml elke keer | |
| 3-spuitpomp: 0.8 ml elke keer | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stuk/bruin boks; 15 stuks/karton |
| Kartongrootte: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50 kg |
Paklys:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Handleiding x1
Ondersteunende gespe x1
Muurbevestigingsskroewe x2
Toepassing:
Siweiyi outomatiese raaklose seepdispenser word wyd gebruik vir handontsmetting in die huis, kantoor, hotel, winkelsentrum, skool, hospitaal, ens., beskikbaar vir individuele en openbare gebruik.
Gereelde vrae
V: Is kwaliteit gewaarborg?
A: Ons het meer as 10 jaar produksie- en verkoopservaring, en al die produkte het 'n 12 maande waarborg.
V: Kan ons net monsters vir toetsing bestel voordat ons 'n bestelling plaas?
A: Seker, voorbeeldbestelling is vir ons aanvaarbaar.
V: Watter betaalmetode aanvaar julle?
A: Standaardvoorwaardes: T/T vooruit. Groot bedrag: L/C op sig.
Klein bedrag soos monsterfooie: Paypal en Western Union.
V: Hoe verskeep julle gewoonlik die goedere? En hoe lank neem dit om af te lewer?
A: Vir monster- en klein bestellings, per ekspresse, neem dit gewoonlik 3-5 dae. Vir groot bestellings, indien u dringend benodig, kan ons goedere per lug verskeep. As u vrag wil bespaar, kan ons dit per see verskeep, wat ongeveer 30-50 dae neem, afhangende van u bestemming.
V: Aanvaar jy OEM & ODM?
A: Ja, ons kan die produkte, etikette, pakket aanpas.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.