Video
Spesifikasie
| Item Nr.: | K9 Pro Plus met Wifi deur Tuya-app |
| Produk Grootte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Meetafstand: | 2-10 cm |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk/kleurboks; 9 stuks/karton |
| Kleurboks sluit in: | 1x dispenser, 1x drupbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel, 2x muurskroewe. |
| Kleurboks Grootte: | 15.5×15.5×31.5 cm |
| Kartongrootte: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60 kg |
| Voordele: | |
| * Wissel tale | * Verstelbare Dosis |
| * Verstelbare klankvlak | * Teken temperatuurmetingsdata aan |
| * Kapasiteitsinstelling | * Een toepassing kan verskeie funksies beheer |

Outomatiese sensor-bediening: hierdie aanrakingslose handontsmettingsmiddel-dispenser is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te versprei en outomatiese spuitmiddeldosering te verskaf, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel, wat optimale handhigiëne verseker.
Muurgemonteerde styl: muurgemonteerde seepdispenser werk goed om die toonbankoppervlak rommelvry te hou.
Battery-aangedrewe en herlaaibaar: hierdie alkoholseepdispenser word met batterye aangedryf en word ook deur 'n adapter aangedryf. (Nie toegerus met 'n laai-adapter en batterye nie)
Wifi beskikbaar: dit word ondersteun deur die Tuya-app wat jy van jou selfone kan aflaai. Daarmee kan jy alle funksies maklik en gerieflik beheer.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.