Groot kapasiteit: Hierdie outomatiese handontsmettingsmiddel-dispenser het 'n groot kapasiteit van 1200 ml, geskik vir die gebruik van verskeie ontsmettingsvloeistowwe en handontsmettingsmiddels, vir daaglikse gebruik en professionele gebruik, perfek vir die huis, hotelle, hospitale of ander openbare plekke.
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.
Outomatiese sensor-bediening: die raaklose handontsmettingsmasjien is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te spuit en outomatiese spuitmiddel te doseer, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel, wat optimale handhigiëne bereik.


| Item Nr.: | K9 Pro Dubbel |
| Produk Grootte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Meetafstand: | 2-10 cm |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| K9 Pro Dubbele Pakket: | 1 stuk/kleurboks; 9 stuks/karton |
| Een kleurboks sluit in: 1x dispenser, 1x drupbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel, 2x muurskroewe. | |
| 15.5×15.5×31.5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60 kg | |
| Vloerstaanderpakket: | 1 stuk/bruin boks; 6 stuks/karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.