Outomatiese sensor-bediening: die raaklose handontsmettingsmasjien is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te spuit en outomatiese spuitmiddel te doseer, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en optimale handhigiëne bereik.
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.


| Item Nr.: | F18 |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 350 ml |
| Meetafstand: | 2-10 cm |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Werktemperatuur: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar (37.3-39 ℃) |
| Aangedryf deur: | AA-battery, 18650-battery, tipe C-elektries |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| F18 Pakket: | 1 stuk/kleurboks; 12 stuks/karton |
| Een kleurboks sluit in: 1x dispenser, 1x drupbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel, 2x muurskroewe. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5 cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Driepootpakket: | 1 stuk/bruin boks; 20 stuks/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.