Groot kapasiteit: Hierdie outomatiese handontsmettingsmiddel-dispenser het 'n groot kapasiteit van 1000 ml, geskik vir die gebruik van verskeie ontsmettingsvloeistowwe en handontsmettingsmiddels, vir daaglikse gebruik en professionele gebruik, perfek vir die huis, hotelle, hospitale of ander openbare plekke.
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.

| Item Nr.: | F1307 met vloerstaander |
| Seepdispenser Grootte: | 120x120x260 mm |
| Seepdispenser Kleur: | Wit |
| Seep Dispense Kapasiteit: | 1000ml |
| Seepdispenser Materiaal: | 100% suiwer ABS-ingenieursplastiek |
| Seepdispensbottel: | Hervulbaar |
| Gewig van seepdispenser: | 0.90 kg |
| Aangedryf deur: | 4*C-grootte battery of 110V/220V-adapter |
| Vloerstaander: | Bakmateriaal: Metaal met poeierlaag Buismateriaal: Aluminium met poeierlaag Staanbasismateriaal: Staal met poeierlaag |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Gebruik Dosis: | 1-Vloeistofpomp: 1 ml elke keer |
| 2-skuimpomp: 0.8 ml elke keer | |
| 3-spuitpomp: 0.8 ml elke keer | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stel/karton |
| Kartongrootte: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2 kg |
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.