Outomatiese sensor-bediening: die raaklose handontsmettingsmasjien is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te spuit en outomatiese spuitmiddel te doseer, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en optimale handhigiëne bereik.
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.
| Item Nr.: | DAZ-BOX met vloerstaander |
| Produk Grootte: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Silwer |
| Kapasiteit: | 2500ml |
| Materiaal: | Metaal met poeierlaag afwerking |
| Uitgiftetyd: | 0.2-0.5s |
| Dispenseringsafstand | 1.5-3 duim |
| Vloerstaander: | Bakmateriaal: Metaal met poeierlaag Buismateriaal: Aluminium met poeierlaag Staanbasismateriaal: Staal met poeierlaag |
| Pomptipe: | Druppel/Spuit/Skuim opsioneel |
| Elektriese Toevoer 1: | GS Elektries |
| Elektriese Toevoer 2: | 4*C-grootte batterye |
| Uitgebreide batterylewe: | >30 000 siklusse |
| Sertifikaat | CE, RoHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stel/karton |
| Kartongrootte: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35 kg |




Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.