Outomatiese sensor-bedrywing: die raaklose handontsmettingsmasjien is ontwerp omnewelshandontsmettingsmiddel of alkohol, en verskaf outomatiese dosering van spuitmiddel, wat 'n vinnige en maklike handontsmetting en bereiking moontlik maakesoptimale handhigiëne.
Gerieflik en higiënies:jPlaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.






| Item Nr.: | F12 |
| Produk Grootte: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1000ml |
| Meetafstand: | 2-10 cm |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Werktemperatuur: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar (37.3-39 ℃) |
| Aangedryf deur: | AA-battery, 18650-battery, Tipe C-elektries |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| F12 Pakket: | 1 stuk/kleurboks; 12 stuks/karton |
| Een kleurboks sluit in: 1x dispenser, 1x drupbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel, 2x muurskroewe. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5 cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Driepootpakket: | 1 stuk/bruin boks; 20 stuks/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.