Video
Spesifikasie
| Item Nr.: | K9 Pro Plus |
| Produk Grootte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Meetafstand: | 2-10 cm |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk/kleurboks; 9 stuks/karton |
| Kleurboks sluit in: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Handleiding x1, Ondersteunende gesp x1 Muurbevestigingsskroewe x2 Druipbak x1 Tregter x1 Agterbladbakkie x1 Karton hoeveelheid: 9 stuks/karton Grootte van die hoofkarton: 49x49x36 cm Gewig: 11.6 kg/Karton Opmerkings: batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie |
| Kleurboks Grootte: | 15.5×15.5×31.5 cm |
| Kartongrootte: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60 kg |
Kenmerke:
1. Kan op die lessenaar, muur, driepoot geplaas word
2. Ondersteun 18 tale
3. Kragbronne: USB, 4 stuks AA of 2 stuks 18650 batterye
4. Selfbesit patent, CE, ROHS, FCC goedgekeur
5. Multi-spuitpunte: spuit, druppel, skuim
7. OEM en ODM beskikbaar


Kliëntediens:
1. U navraag rakende ons produkte of prys sal binne 24 uur beantwoord word.
2. Hou aan om ons kliënte in te lig oor die produksieproses en te help om kwaliteitsinspeksie te reël indien nodig.
3. Eenjaarwaarborg en verantwoordelike na-verkope diens.
4. Professionele verkoops- en ingenieurspan om 'n goeie aankoopervaring te verseker.
Gehalteversekering:
1. Elke produksieproses word deur ons QC-span geïnspekteer
2. Kwaliteit word verseker deur professionele ingenieur
3.CE, FCC, ROHS sertifikate goedgekeur en het selfbesit patente
4. Eenjaar waarborg
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.