Video
Kenmerke:
Langafstand temperatuurmeting: met 'n hoë kwaliteit sensor binne, kan die K9 Pro F vloeibare seeptermometer temperatuur tot 3 m monitor, baie geskik vir gebruik in openbare areas, soos skool, hotel, hospitaal, winkelsentrum, ens.
Muurgemonteerde styl: muurgemonteerde outomatiese ontsmettingsmiddeldispenser werk goed om die toonbankoppervlak rommelvry en skoon te hou.
Battery-aangedrewe en herlaaibaar: hierdie alkoholseepdispenser word deur AA- of 18650-batterye aangedryf, en kan ook deur 'n adapter aangedryf word. (Nie toegerus met 'n laai-adapter en batterye nie).
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die outomatiese seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens. Dit meet die temperatuur van hande en voorkop terselfdertyd.


| Item Nr.: | K9 Pro F |
| Produk Grootte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Meetafstand: | 3m |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk/kleurboks; 9 stuks/karton |
| Kleurboks sluit in: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Handleiding x1 Ondersteunende gesp x1 Muurmonteringsskroewe x2 Druppelbak x1 Tregter x1 Agterste dekselbak x1 Kartonhoeveelheid: 9 stuks/kartonGrootte van die hoofkarton: 49x495x35 cmGewig: 11.6 kg/Karton Opmerkings: batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie |
| Kleurboks Grootte: | 15.5×15.5×31.5 cm |
| Kartongrootte: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60 kg |
| Item Nr.: | K9 Pro F |
| Produk Grootte: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Kapasiteit: | 1200ml |
| Meetafstand: | 3m |
| Klankvolume: | 1-4 vlak verstelbaar |
| Dosis: | 0.1-2ml verstelbaar |
| Installasie: | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
| Pomptipe: | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitsending in 18 tale: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japannees, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russies, Italiaans, Arabies, Tuksies, Thailand, Kambodjaans, Indonesies, Bengaals, Hindi, Viëtnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk/kleurboks; 9 stuks/karton |
| Kleurboks sluit in: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Handleiding x1 Ondersteunende gesp x1 Muurmonteringsskroewe x2 Druppelbak x1 Tregter x1 Agterste dekselbak x1 Kartonhoeveelheid: 9 stuks/kartonGrootte van die hoofkarton: 49x495x35 cmGewig: 11.6 kg/Karton Opmerkings: batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie |
| Kleurboks Grootte: | 15.5×15.5×31.5 cm |
| Kartongrootte: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60 kg |
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.