Video
Kenmerke:
Outomatiese sensor-bediening: die aanrakingslose handontsmettingsseepdispenser is ontwerp om handontsmettingsmiddel of alkohol te vernevel en outomatiese spuitmiddeldosering te verskaf, wat vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel, wat optimale handhigiëne bereik.
Muurgemonteerde styl: muurgemonteerde ontsmettingsmiddeldispenser werk goed om die toonbankoppervlak rommelvry te hou.
Battery-aangedrewe en herlaaibaar: hierdie alkoholseepdispenser word deur batterye aangedryf en kan ook deur 'n adapter aangedryf word. (Nie toegerus met 'n laai-adapter en batterye nie)
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die seepdispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy sonder om die seepdispenser aan te raak. Geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens. Dit meet die temperatuur van hande en voorkop terselfdertyd.









| Tegnologiese Parameters | |
| Battery | 4 x AA-batterye, 2 x 18650-batterye of USB |
| Materiaal | topgraad ABS+HDPE, nie herwin nie |
| Kleur | wit, ander kleure kan aangepas word |
| Dimensie | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapasiteit | 1200 ml |
| Akkuraatheid | ±0.2°C |
| Omgewingstemperatuur | 10-40°C (15°C-35°C is die beste) |
| Meetbereik | 0-50°C |
| Alarmtipe | flikkerende + piepende “DIDIDI” |
| Spuitstuktipes | Opsioneel (Spuit-/Drup-/Skuimpomp) |
| Plasing | Muurgemonteer, lessenaar, driepootstaander |
Pakket sluit in:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Handleiding x1
Ondersteunende gespe x1
Muurbevestigingsskroewe x2
Druipbak x1
Tregter x1
Agterbladbakkie x1
Karton hoeveelheid: 9 stuks/karton
Grootte van die hoofkarton: 49x49x36 cm
Gewig: 11.6 kg/Karton
Opmerkings: batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.