| Grootte | 126.2*182.2*271.5mm |
| Materiaal | PP-plastiek |
| Kleur | Wit |
| Kapasiteit | 1000ml |
| Kragtoevoer | AA/18650 Batterye & USB Elektriese |
| Sluit in | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Handleiding x1 | |
| Ondersteunende gespe x1 | |
| Muurbevestigingsskroewe x2 | |
| Druipbak x1 | |
| Tregter x1 | |
| Agterbladbakkie x1 | |
| Karton hoeveelheid | 12 stuks/karton |
| Meesterkartongrootte | 57×44.5×33.5 cm |
| Gewig | 12.2 kg/Karton |
| Opmerkings | Batterye en USB-adapter is nie in die pakket ingesluit nie |


Kenmerke:
Outomatiese sensorbediening: die aanrakingslose handontsmettingsmiddel-seepdispenser is ontwerp vir handontsmettingsmiddel, jel of alkohol, en bied outomatiese dosering van die spuitmiddel, wat 'n vinnige en maklike handontsmetting moontlik maak en kruisbesmetting uitskakel.
Verskeie plasings: dit kan op die lessenaar geplaas word en ook op 'n muur of driepoot gemonteer word, wat gerieflik is om op verskillende plekke te gebruik.
Battery-aangedrewe en herlaaibaar: hierdie alkoholseepdispenser word aangedryf deur 4 AA- of 2 18650-batterye, en kan ook deur 'n tipe-C-kabel aangedryf word. (Nie toegerus met 'n laaiadapter en batterye nie)
Gerieflik en higiënies: plaas net jou hand onder die sensor om die dispenser te begin, jy kan kruisinfeksie effektief vermy. Dit is geskik vir openbare plekke soos kantore, hotelle, hospitale, mediese instellings, skole, ens.
Sedert sy stigting het ons fabriek eersteklasprodukte ontwikkel volgens die beginsel
van kwaliteit eerste. Ons produkte het 'n uitstekende reputasie in die bedryf en waardevolle vertroue onder nuwe en ou kliënte verwerf.